Los Fort Altrad kruiwagenwiel met kunststof velg en zonder as.
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Rubber |
| Inzetbaarheid | Bouw, Erf, Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 990 g |
| Type voertuig | Accessoire |
| Breedte | 8.5 cm |
| Aantal banden | 1 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 26 cm |
| Type band | Binnenbandloze luchtband |
Los Fort Altrad kruiwagenwiel met kunststof velg en zonder as.
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Rubber |
| Inzetbaarheid | Bouw, Erf, Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 990 g |
| Type voertuig | Accessoire |
| Breedte | 8.5 cm |
| Aantal banden | 1 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Diameter | 26 cm |
| Type band | Binnenbandloze luchtband |