Of je nu een lange dag op het land werkt, een evenement op het erf hebt of gewoon eten en drinken koel wilt houden: deze robuuste koelbox van 50 liter is overal tegen bestand. Dankzij de dikke isolatie wand blijven eten en drinken tot wel 2 dagen ijskoud, zelfs in de volle zon. Met de stevige wielen trek je de box moeiteloos mee over het gras of een onverharde weg.
| Lengte | 65 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyethyleen, Kunststof: Polypropyleen, Kunststof: Polyurethaan |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 41 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 50 L |
| Kleur | Groen |
Of je nu een lange dag op het land werkt, een evenement op het erf hebt of gewoon eten en drinken koel wilt houden: deze robuuste koelbox van 50 liter is overal tegen bestand. Dankzij de dikke isolatie wand blijven eten en drinken tot wel 2 dagen ijskoud, zelfs in de volle zon. Met de stevige wielen trek je de box moeiteloos mee over het gras of een onverharde weg.
| Lengte | 65 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyethyleen, Kunststof: Polypropyleen, Kunststof: Polyurethaan |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 41 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 50 L |
| Kleur | Groen |