Nooit meer een lege telefoon, met de MS Powerbank! Een festivalweekend voor de boeg of een dag op de trekker? Altijd een volle batterij.
| Lengte | 142 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 288 g |
| Hoogte | 16 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Groen |
Nooit meer een lege telefoon, met de MS Powerbank! Een festivalweekend voor de boeg of een dag op de trekker? Altijd een volle batterij.
| Lengte | 142 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 288 g |
| Hoogte | 16 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Groen |