Short introduction master {1046 NL
Product info master {1048 NL
Technical specifications master {1058 NL
Gebruikerstips:Tips for users master {1053 NL
Toelatingsnummer:Registration number master {1060 NL
Toediening:Administering master {1051 NL
Materiaal eigenschappen:Material properties master {1057 NL
Toepassing:Application master {1052 NL
Bijzonderheden:Specifics master {1059 NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information master {1049 NL
Wetgeving:Legal master {1061 NL
Effectief tegen:Effective against master {1054 NL
Dosering:Dosage master {1050 NL
| CE goedgekeurd | Ja |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 1-2 dagen |
| Schokabsorptie | Laag |
| Speengrootte | 25 - 30 mm |
| Rekbaarheid | Elastisch |
| Dikte | 666 mm |
| Schuur weerstand | ★★✩✩ |
| Gebruik | Regelmatig |
| Aansluiting op patroon | Easylock, Schroef |
| Typenummer | BW156 |
| Luchtdoorlatend | Gemiddeld |
| Diameter | 444 mm |
| Scheur weerstand | ★★★✩ |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test NL |
| Afdeling / Ruimte | Groepshuisvesting, Tanklokaal |
| Buitenmaten (l x b x h) | 200 x 150 x 100 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Toepassing op | Klauw |
| Type mengtip | Lang |
| Diepte | 555 m |
| Inzetten patroon | Bovenzijde |
| Type patroon | Dubbel |
| Schuimend | Ja |
| Applicatie binnen | 30 seconden |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Gewicht | 20 cg |
| Mechanische risico's | 2131X |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Breedte | 222 cm |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Type of net | Hobbynet |
| Luchtstroom | 250 m³/uur |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Diergroep | Rundvee |
| Fris geurend | ★★★★★ |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 333 m |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Slijtage | Laag |
| Specifieke diergroep | Vaars, Legkip, Schaapslam, Geitenlam, Sik |
| Inhoud | 30 cg |
| Stuks | 5 |
| Behandelperiode aandoening | Gemiddeld |
| Flexibiliteit | Geen |
| Binnenmaten (l x b x h) | 150 x 100 x 50 cm |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Belastbaar na | 5 minuten |
| Hekwerk maten (l x b x h) | 555 x 444 x 333 mm |
| Lengte | 111 cm |
| Materiaal | Schuimrubber, Karton |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| Kleur | Zwart |
Short introduction master {1046 NL
Product info master {1048 NL
Technical specifications master {1058 NL
Gebruikerstips:Tips for users master {1053 NL
Toelatingsnummer:Registration number master {1060 NL
Toediening:Administering master {1051 NL
Materiaal eigenschappen:Material properties master {1057 NL
Toepassing:Application master {1052 NL
Bijzonderheden:Specifics master {1059 NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information master {1049 NL
Wetgeving:Legal master {1061 NL
Effectief tegen:Effective against master {1054 NL
Dosering:Dosage master {1050 NL
| CE goedgekeurd | Ja |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 1-2 dagen |
| Schokabsorptie | Laag |
| Speengrootte | 25 - 30 mm |
| Rekbaarheid | Elastisch |
| Dikte | 666 mm |
| Schuur weerstand | ★★✩✩ |
| Gebruik | Regelmatig |
| Aansluiting op patroon | Easylock, Schroef |
| Typenummer | BW156 |
| Luchtdoorlatend | Gemiddeld |
| Diameter | 444 mm |
| Scheur weerstand | ★★★✩ |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test NL |
| Afdeling / Ruimte | Groepshuisvesting, Tanklokaal |
| Buitenmaten (l x b x h) | 200 x 150 x 100 cm |
| Klevend | Enkelzijdig |
| Toepassing op | Klauw |
| Type mengtip | Lang |
| Diepte | 555 m |
| Inzetten patroon | Bovenzijde |
| Type patroon | Dubbel |
| Schuimend | Ja |
| Applicatie binnen | 30 seconden |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Gewicht | 20 cg |
| Mechanische risico's | 2131X |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Breedte | 222 cm |
| Materiaal binnenrol | Karton |
| Type of net | Hobbynet |
| Luchtstroom | 250 m³/uur |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Diergroep | Rundvee |
| Fris geurend | ★★★★★ |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 333 m |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Slijtage | Laag |
| Specifieke diergroep | Vaars, Legkip, Schaapslam, Geitenlam, Sik |
| Inhoud | 30 cg |
| Stuks | 5 |
| Behandelperiode aandoening | Gemiddeld |
| Flexibiliteit | Geen |
| Binnenmaten (l x b x h) | 150 x 100 x 50 cm |
| Doelgroep | Veehouder, Klauwverzorger |
| Belastbaar na | 5 minuten |
| Hekwerk maten (l x b x h) | 555 x 444 x 333 mm |
| Lengte | 111 cm |
| Materiaal | Schuimrubber, Karton |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| Kleur | Zwart |